خانه / آرد صادراتی / فروش آرد صادراتی قزاقستان برای عراق

فروش آرد صادراتی قزاقستان برای عراق

فروش آرد صادراتی قزاقستان را بهانه ای برای توضیح مفید و مختصری در مورد صادرات گندم قزاقستان بکنیم. پس در ادامه به

  • فروش آرد
  • فروش آرد صادراتی
  • آرد صادراتی قزاقستان
  • صادرات آرد قزاقستان

خواهیم پرداخت.

آرد صادراتی قزاقستان

آرد صادراتی قزاقستان با این حجم صادرات گندمش از کجا تامین می شود؟ کشور قزاقستان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان گندم و آرد گندم جهان، توانسته ۱/۵۵۳ هزار تن گندم مرغوب را در ماه فوریه فصل ۲۰۱۸-۲۰۱۷ به دنیا صادر کند. به عبارتی، بیش‌ترین تناژ آرد صادراتی ماه از نوامبر ۲۰۱۴-۲۰۱۳ تا امروز هست. به طبق گزارشات، این حجم و تناژ آرد صادراتی، ۱۲% بالاتر از ژانویه ۲۰۱۸ هست و این تناژ آرد صادراتی ۱۳۵% بالاتر از صادرات آرد ۲۰۱۷ هست.

صادرات آرد قزاقستان

کلاً، صادر کنندگان آرد قزاقستان، حدود ۵/۲۷۷۰ هزار تن گندم را در نیمه اول سال ۲۰۱۸-۲۰۱۷ (به عبارتی در سپتامبر-فوریه) به دنیا صادر کرده اند. که این حجم صادرات آرد ۳۴% بالاتر از زمان سال گذشته هست. علاوه بر این، این حجم صادرات آرد در طی ۵ سال اخیر در صدر جدول یا نمودار هست. گندم قزاقستان عمدتاً به چند کشور همسایه و دور و نزدیک آسیایی صادر می گردد.

بزرگ ترین وارد کننده گندم قزاقستان

کمافی سابق، بزرگ‌ترین کشور واردکننده گندم قزاقستان کشوری به نام ازبکستان است. که به تنهایی ۴۴% از تمام صادرات گندم قزاقستان را به خود اختصاص داده است. از جمله دیگر خریداران قدر و بزرگ گندم قزاقستان، من جمله کشوری مثل کشور تاجیکستان و کشور افغانستان هستند. البته کشورهایی مثل

  • ترکیه
  • افغانستان
  • ایران
  • عراق
  • و …

نیز گندم قزاقستان را وارد می کنند. البته باید بیان داشت که اتحادیه بزرگ اروپا و حتی کشور ترکیه خرید گندم مورد نیاز خود را از قزاقستان تا حدی افزایش داده اند. این مطلب نشان از قدرت صادرات آرد گندم قزاقستان هست.

آرد صادراتی قزاقستان

فروش آرد صادراتی

فروش آرد صادراتی در هر کشوری می تواند فواید اقتصادی کلانی به همراه داشته باشد. هر چند ما شاید آرد گندم برای صادرات نداشته باشیم، اما کشور ما اگر به هوش باشد می تواند با در نظر گرفتن این کهبین قزاقستان و عراق و افغانستان قرار دارد، حداکثر بهره را ببرد و از بازار فروش آرد صادراتی قزاقستان حداکثر سود را داشته باشد.

 

 

جهت خرید و فروش انواع آرد گندم دامی و خوراکی صادراتی و داخلی با برند های متفاوت با ما می توانید در ارتباط باشید:
آقای آهون
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120783359
آدرس اینستاگرام: flour_ard
پست الکترونیکی: info@flourfood.ir

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی آرد

خرید اینترنتی آرد دامی صادراتی

خرید اینترنتی آرد دامی صادراتی یکی از انواع خرید اینترنتی آرد گندم هست. با در …

بازار آرد ایران

لطفاً افتخار حضور در کانال تلگرام را به ما بدهید. متشکریم

بله، حتما وارد می شویم بستن
کانال تلگرام