خانه / آرد دامی / قیمت آرد گندم دامی صادراتی به عراق

قیمت آرد گندم دامی صادراتی به عراق

قیمت آرد گندم دامی صادراتی به عراق از کانال مرز های ایران و نیز تاجران و کاسب کاران ایرانی بسیار ارزان تر از کانال های دیگر برای تاجران و بازرگانان عراقی هست. لذا مصرف کننده و خریدرا عراقی به خوبی می داند که با دقت و وسواس خاصی بازار آرد گندم ایران را دنبال می کند و از فرصت ها حداکثر استفده را می برد.

قیمت آرد گندم دامی

قیمت آرد گندم دامی عمده

برای اطلاع از قیمت آرد گندم دامی عمده، باید به مراکزی که این محصول را به مشتریان ارائه می دهند مراجعه کرد. آرد گندم دامی می تواند به عنوان یک غذای کامل و نه مکمل غذایی، برای انواع دام ها مورد استفاده قرار گیرد. در کشور ایران، کارخانه های بزرگ زیادی برای تولید آرد دامی با کیفیت، محصول گندم برداشت شده کشاورزان را خریداری می کنند. این مراکز تولیدی، از دستگاه های مجهز زیادی در جهت افزایش کیفیت بهره می گیرند.

البته بایذ دانست که انواع آرد گندم دامی داریم:

  • آردکامل دامی
  • آرد ۴% دامی
  • آرد ۷% دامی
  • آرد ۱۲% دامی
  • آرد ۸% دامی
  • آرد ۱۳% دامی
  • آرد ۹% دامی
  • آرد ۱۳% دامی
  • و … .

قیمت آرد گندم دامی مرغوب

دام داران و دامپروران بسیاری در کشور مشغول به فعالیت در این عرصه هستند. این افراد با استفاده از روش های سنتی و یا صنعتی به نگهداری از انواع دام ها اشتغال دارند. تغذیه این دام ها مهم ترین رکن در افزایش تولیدات دامی است. قیمت آرد گندم دامی مرغوب، همواره در طول سال ثابت است. این محصول توسط مراکز مختلفی در هر استان به فروش می رسد. آرد گندم دامی، دارای خاصیت تقویت کنندگی بسیار زیادی است.

قیمت هر کیلو آرد گندم دامی ایرانی

کشورهای بسیار زیادی در دنیا، محصولات غذایی متنوعی برای دام ها تولید می کنند. در این میان تولید آرد گندم دامی، سهم بیشتری را به خود اختصاص داده است. این محصول به دلیل سهولت در تولید، به صورت انبوه تهیه شده و وارد بازار مصرف می شود. همچنین این محصول دارای قیمت بسیار مناسبی است. قیمت هر کیلو آرد گندم دامی ایرانی، با توجه به کیفیت آن و قیمت گندم در آن سال تعیین و به مشتریان اعلام می شود.

آرد گندم دامی صادراتی

جهت خرید و فروش انواع آرد گندم دامی و خوراکی صادراتی و داخلی با برند های متفاوت با ما می توانید در ارتباط باشید:
آقای آهون
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120783359
آدرس اینستاگرام: flour_ard
پست الکترونیکی: info@flourfood.ir

مطلب پیشنهادی

خرید آرد دامی

مرکز خرید آرد گندم دامی کیلویی

بازار فروش آرد گندم دامی ارزان و مرکز خرید آرد گندم دامی را به طور …

بازار آرد ایران

لطفاً افتخار حضور در کانال تلگرام را به ما بدهید. متشکریم

بله، حتما وارد می شویم بستن
کانال تلگرام